bayrak


Bayrak Satışı

Bayrak satışı; bayrakçılığın üretiminin temel ögesi olup, bünyesinde çok değişik ebat ve boylarda bayrak çeşiti bulundurulmaktadır.Bayrak satışı başta türk bayrağı olmak üzere özel logolu flamalar, iç ve dış mekanlarda değişik ebatlarda farklı amaçlarda kullanılan bayraklar firmamız bünyesinde üretimi ve satışı yapılmaktadır.Bayrak satışı özellikle bayramlarda, açılışlarda,organizasyonlarda, devlet kurumlarında, şirket önlerinde her ebat bayrak firmamız tesislerinde üretimi yapılıp müşterilere satışı yapılmaktadır.Bayrak satışında temel presibimiz kumaşın standartlarda belirtilen gramajlarda olması,kullanılan baskı tekniğinin günün sartlarına uygun bir şekilde üretilmesi ve müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizdendir.Bayrak satışı özellikle son yıllarda artan talebe karşılık ve değişik baskı ve kumaşlar üzerinde baskılar uygulanarak bayrak satışı yapmaktayız.Ürettiğimiz bayrakları yurtiçi ve yurtdışı satışımız mevcuttur.

Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda imalatını yaptığımız bayrak satış ürünlerinin; toptan ve parakende bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz.
Çok amaçlı olarak kullanılan Türk Bayrağı vatanımızı simgeleyen ulu bir semboldür. Firmamız tarafından bayrak kanuna uygun ölçü ve şekillerde üretilen Türk Bayrağı’nın firmamız tarafından toptan ve parakende türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Bayrak satışlarımız Türkiye genelinde kurmuş olduğumuz bayi ağı ile istenilen süreçlerde ve zaman diliminde bayrak satış taleplerini karşılamaktayiz. Bayrak satışındaki ilk ve tek adresiniz Bayrakçı.com ile iletişime geçiniz.

bayrak satışı

Flama Satışı

Flama satışı özellikle özel sektörlerde dış mekan direklerde kullanılan değişik ebatta bayrak çeşitidir.Kurumsal firmalarda flamalar çok sıkça Türk Bayrağı ile beraber dış mekan direklerinde kullanılan bir bayrak çeşitdir.

bayrak satışı

Reklam amaçlı kullanılan ve hedef kitlete ulaşmayı sağlayan flamalar istenilen ebat ve ölçülerde değişik baskı teknikleri ile üretilmekta olup firmamız tarafından toptan ve parakende flama satışı yapılmaktadır. Flama satışlarımız arasında flamaların bütün çeşit ve ebatlarında flama satışımız mevcuttur flama çeşitlerimizin arasında yer alan üçgen flama. kırlangıç flama, beşgen flama ve ipe dizili flama satışlarımız mevcuttur.

Makam Bayrağı Satışı

Makam Bayrakları 100x150 ebatında olup saten kumaştan imalatı yapılan kenarları saçaklı olup iç mekanda makam direği ile kullanılan bir bayrak çeşitidir.Makam bayrakları firmamız bünyesinde tela ile üretimi yapılıp, bayrağın kronik bir şekilde durmasını sağlayan ve çok sıkça kullanılan bir bayrak çeşitidir.

Kamu kurum ve kuruluşların bazı alanlarında kullanılma zorunluluğu olan makam odalarınnda basın toplantılarında organizasyonlara kullanılan makam bayrakları firmamız tarafından üretilmekte olup toptan ve parakende makam bayrağı satışı yapılmaktadır.

makam bayrak satışı

Kırlangıç Bayrak Satışı

Kırlangıç Bayraklar eninin iki katı olup saten kumaştan üretilen kenarları sıcak kesimli olup iç ve dış mekanlarda kullanılan bir bayrak çeşitidir.Kırlangıç bayrak satışı firmamız bünyesinde çok sıkça talep olan ve satışı yapılan bir bayraktır.Kırlangıç bayrak satışı özellikle yıl sonu firmalar promosyon amaçlı olarak çok tercih ettikleri bir bayrak çeşitidir.Kırlangıç bayrak satışı özellikle iç mekanlarda reklam amaçlı olarakta kullanılmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretilen kırlangıç bayraklar; siz müşterilerimizin tanıtım organizasyon açılış kurum ve kuruluşlarda iç ve dış mekanlarda reklam aracı olarak kullanabileceğiniz bir bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayraklar istenilen ebatta üretilip toptan ve parakende satışı yapılmaktadır.

kırlangıç bayrak satışıkırlangıç bayrak satışı
bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional