bayrak


Bayrak Siparişi

Albayrak olarak firmamıza bayrak siparişi verdiğiniz andan itibaren otokontrol sistemi devreye girer. Bayrak siparişiniz teslim olana dek büyük bir titizlik ile takip edilir ve bayrağınız size teslim olana kadar firmamız size bayrağınızın durumu ile ilgili bilgi verir. Bayrak siparişi vermek için bize e-mail veya telefon ile ulaşınız.

bayrak siparişi 1

Kırlangıç bayrak siparişi: Saten kumaştan imalat edilen kırlangıç bayrak siparişlerinizi e-mail veya telefon yolu ile bize bildiriniz. Kırlangıç bayraklar toptan ve perakende olarak siparişinizi verebilirsiniz. Anlaşmalı çalıştığımız kargolar ile bayrak siparişleriniz en kısa sürede en uygun fiyata tarafınıza ulaştırılır. Bize sipariş verin karlı çıkın.

bayrak-siparisi

Takım bayrak siparişi: Takım bayrakları sipariş Bayrak ürünlerimiz siparişleriniz tek tek ambalajlanır, özel korumalı bayrak kutularında size teslim edilir. Toptan veya perakende bayrak siparişi olması farketmez her bir bayrağınız hususi teslimata hazır hale getirilir.

bayraksiparisi


bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional