bayrak


Bayrak ve Flama

Bayrak ve flama üretimi farklı bir işçilik ve sorumluluk bilincinde, Türk Bayrağı, dünya bayrakları özel bayraklar kaliteli kumaşlardan üretilerek her bölgenin iklim şartları ve nemlilik oranı birbirinden farklıdır.Buna uygun kumaş seçimi ve bunları gözetirken ekonomik fiyat verebilmek yıllarca bu sektörün içinde olmayı gerektirir.Bu nedenle biz size bu işi yapmaya talibiz diyebiliyoruz.En önemli hedefimiz sizlere uzun süreli çalışmak bayrak ve flama dendiğinde bizi ve firmamızı güvenle tavsiye edebilme olacaktır.Bayrak ve flama üretiminde kaliteli malzemeyi en ucuz ve en iyi şartlarda nasıl üreteceğimizi iyi biliyoruz.Bayrak ve flama üretimi gerek imalatı son kalite kontrolünden geçmektedir.Güçlü hedeflere yürüyen ve prensipli bir otomasyonla bu işi sürdürmekteyiz.Buda yıllardır başarılı bir çalışma yaptığımız aşikardır.

Bayrak ve flama Türk bayrağı ile birlikte özel baskılı bayrağın yan yana kullanılmasına denilir. Bir çok kurum ve kuruluş bayrak ve flama kombinasyonu tercih ederler. Bayrak ve flama gönder bayrağı şeklinde masa bayrağı şeklinde veya kırlangıç bayrak şeklinde olabilir. Önemli olan ikisinin yan yana kullanılıyor olmasıdır.

Bayrak ve Flama Resimleri

makam bayrakbayraklar firma bayraksüs bayraklarıbayrak-flamabayrak-flama-02

flama ölçüleri

8x12 cm, 10x15 cm, 12x18 cm, 15x22,5 cm, 20x30 cm, 30x45 cm, 40x60 cm, 50x75 cm

örnek flama resim

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional