bayrak


bayrakçı

Bayrakçı; her ebatta kumaş üzerinde kamu kurum ve kuruluşlara ve özel şirketlere şahıslara; şirket bayrakları, masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, flama, ülke bayrakları, takım bayrakları, seçim ve parti bayraklarını kendi bünyesinde üreten firmalara bayrakçı denir. Bayrakçılık, son yıllarda artan talebe karşılık; sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Firmamız bayrakçılıkta artan bu talep doğrultusunda; hammadde den üretimine kadar bir çok alanda modern bir tesis ile müşterilerimize, en kaliteli ve kısa sürede hizmet etmeyi bir ilke haline getirmiştir. Bayrakçı kelimesi sadece devlet bayrağının üreten kurum olmaktan çıkmıştır. Bayrakçıya üreten imalatçı da denilebilir. Bayrakçılar kendi bünyelerinde çok geniş bir ürün portföyü ile hareket etmektedir. Bu üretimi yapılan ürünler iç ve dış pazar müşterilerine kumaşın kalitesinden baskı tekniğine kadar en üst seviyede çalışması yapılmaktadır.

Bayrakçı bünyesinde ürettiği ürünü pazardaki payını korumak için sürekli kullanılan kumaştan baskı tekniğine kadar çok değişik ürünler üzerinde deney yaparak yeni ürünler üretip müşterilerine sunmaktadır.

Bayrakçılar ürettiği ürünlerin bir kısmı aşağıda belirtilmiştir.

Türk bayrağı; Bayrakçılar kendi bünyesinde ürettiği ürünlerin başında vatanımızın birliğinin sembolü olan türk bayrağı gelmektedir. Firmamız bayrakçılığa verdiği önem tesisinde bayrağın üretim aşamasına kadar bayrakçılıkta modern tesisiyle ku kurumsal bir kimlik kazanmıştır. Türk Bayrağı 1982 anayasasında belirtilen ebat ve ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Firma bayrakları; Özel şirketlerin kullandıkları ve kendi kurumsal kimlikleri bayrak üzerine baskı yapılarak iç ve dış mekanlarda kullandıkları bir bayrak çeşitidir. Firma bayrakları, Türk Bayrağı’nın ölçülerine paralel olarak üretilmektedir

Takım bayrakları; Takım bayrakları bulundukları il ve ilçelerde belirli bir taraf kitlesi olan ve bulundukları bölgeye özgü renklerle temsil edilen bir bayrak çeşitidir. Takımlar çeşitli musabakalarda aldıkları başarılarla taraftarlar tarafından çoşkuyla karşılanırlar ve o takımın bayrağı ile cadde ve sokakları süslerler. Firmamız bünyesinde 1.lig takımlarının ve şampiyon takımların bayrakları istenilen ebatlarda üretimi ve satışı yapılmaktadır. Takım bayraklarına örnek olarak; Fenerbahce Bayrağı, Galatasaray Bayrağı, Beşiktaş Bayrağı, Trabzonspor Bayrağı tüm takımların bayrakları firmamız tarafından üretilmektedir.

Parti Bayrakları Ve Posterler; Siyasi bir oluşum içinde olup belirli bir kitleyi temsil eden ve ülkeyi yönetmeye talip olan kuruma parti denir. Parti bayrakları seçimlerde çok sıkça ürettiğimiz bir bayrak türüdür. Bu ürünler cadde ve sokakları düzenlemede kullanılır. Partilerin bünyesindeki millet vekili adayları; büyük ve küçük ölçekli ebatlarda posterlerle cadde ve sokakları süsleyerek parti ve kendi tanıtımı yapmaktadırlar.
bayrakçı

Bayrakçınız olarak Bayrakçı Sanayi sizlere toptan ve parekende fiyatlar verir .Verilen fiyatlarda piyasa gerçekleri göz önünde tutulur.Yıllarca hizmet verme düşüncesiyle her bayrağı bayrakçınız olarak sizlere özenle üretmekteyiz.

BAYRAKÇI


Bir devletin veya bir milletin kurumunu temsil eden simgeye bayrakçı denir. Ayrıca bağımsızlık sembolü olarak da bilinmektedir. Bayraklarda ki renk ve şekiller ülkeyi ayırt etmek için değişik olarak tasarlanmaktadır. Renkli kumaş anlamına gelmektedir. Türk milleti olarak bayrağımız bizler için çok değerlidir. Bayrağımız bizlere tarihimizden yadigârdır. Şehitlerimizin kanıyla sulanan bayrağımız bizler için kutsal nitelik taşımaktadır. Ayrıca bayrağımızın rengi kan kırmızısı ve hilal beyazıdır.


 Siyaset için partilerin kendi siyasi gurubunu simgelemesi için kendi partilerine göre renk ve şekil seçimi yaparlar. Ama genel olarak yani ülkemizin tek bir bayrağı vardır. Devletimiz de bayraklarımız sabah yukarı çekilir ve akşama yakın saatler de yeniden indirilir. Karakol ve resmi kuruluşlar da tören ile bayrak yukarı çıkartılır ve yine aynı şekil de tören ile aşağı indirilir.


Devletler arasın da ayırt edici bir simge olarak kabul edilmiştir. bayrakçı hassasiyet gerektiren bir iştir. Çünkü her devletin ve milletin bayrağı kutsaldır bu sebeple imalatı da kutsal bir iş sayılır. Siyaset amaçlı imalat yaptırılan bayraklar genellikle polyester kumaştan yapılır. Hava şartlarına uzun süre dayanacak bir bayrak imalat ettirmek istiyorsanız imalat makinesini ve kumaşın kalitesini iyi seçmek gerekir. Bayraklar dijital baskı makineleriyle imalat yapılır. Tecrübe ve ciddiyet gerektiren bir iştir. Yanlış makine seçimi yanlış ölçüler de ve yanlış renklerde bir imalat ortaya çıkartır. Kaliteli baskı süreci için renklere ve ölçülere dikkat edilmesi gerekir. 

Bayrakçınız Sizinle
Bir ülkenin en önemli simgelerinden biri olan bayrak üretimi şirkette çeşitli safhalardan geçirilerek sizlere hazır hale getirilmektedir.
Tüm süreçler büyük bir emek neticesinde geçmektedir.
Üretim öncesinde tüm ölçüler hesaplanır. Tasarımlar en ince şekilde detaylanarak çizilir. Ölçüler dikkatli şekilde yapılır. Gerekli kalite testlerinde geçirilir ve en son olarak üretim aşamasına geçilir.


Tüm bu işlemler olurken günümüz teknolojisindeki en yeni teknik malzemeler kullanılır.
En iyi teknik malzemeler ışığında ürünlerin en gerçekçi ve kaliteli şekilde üretilmesi gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.
Tüm bu işlemlerin uzman ekipler sayesinde yerine getirilmesiyle başarılı bir iş ortaya çıkmaktadır.
Film, şablon gibi yapay tekniklerden uzak durularak en yalın şekilde bayrak ve diğer ürünlerin imalatı gerçekleştirilir.
Tüm bunların yapılması için tüm yasal işlemlerde önceden sağlanmış durumdadır.


İstediğiniz Organizasyonlar İçin Bayrakçınız Sizinledir
Bayrakların imalatı dışında şirketlere özel pankart, afiş gibi ürünlerin imalatı da bayrakçı olarak şirket tarafından gerçekleştirilmektedir.
Özellikle seçim zamanları gibi hareketliliğin çok olduğu zamanlarda çalışmalara çok büyük ihtiyaç duyulur.
Böyle zamanlarda iki kat çalışılarak sizlerin taleplerine yetişmeye çalışılmaktadır.
Diğer organizasyonlar içinde istenilen tasarımda afiş, pankart, bayrak tasarımı gerçekleştirilmektedir.


Siparişleriniz İçin Arayın
İstediğiniz ürün için ister bireysel ister toplu alımlar için iletişime geçerek siparişte bulunabilirsiniz.
Bunun için arzu ettiğiniz zamanda firma ile iletişime geçebilir ve ürününüzü tedarik edebilirsiniz.
Yurt dışına da imalat gerçekleşmiş olup yurt dışı içinde taleplerde bulunabilirsiniz.


E-Katolog İndir

pdf

Bayrak Ürünleri

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional