bayrak


Bayrakçılar

Bayrakçılar ürettiği ürünü pazarlayan ve kurumsal kimlikle müşterilerinin ihtiyaçlarını günün koşulları standartlarında ürünü pazarlayan kurumlara bayrakçılar denir.Bayrakçılar her boy ve ebatta kendi bünyesinde ürettiği malzemelere piyasanın koşullarına göre hareket eder. Firmamız bayrakçılık sektöründe Türkiye'deki bayrakçılar içerisinde lider konumdadır.Bayrakçılığın günümüz koşullarında iç ve dış piyasada sayısız ebatlarda bayrak üretimi ve satışı yapmaktadır.Ürettiğimiz ürünleri üreten ve pazarlayan tesisimizde müşterilerini en iyi fiyat ve en kaliteli malzeme ile pazarlamaktadır.

Bayrakçılar hizmette satın aldığı ürünlerde firmamız açısından bizim en büyük referans kaynağımızdır.Bayrakçılar sektöründe 15 yıllık tecrübemiz ekonomik ürün ve kalite üretiyoruz.Bayrakçılar dijital bayrak baskı makineleri ile her ebat Türk Bayrağı, Flama, ülke bayrakları son dere modern bayrakçı tesislerimizde ekonomik fiyatlarla kısa sürede bayrak üretimi ve imalatı yapmaktadır.Bayrakçılar flama ve bayrak imalatı ve üretimi yapan bir kuruluştur.Bayrakçılar kendi bünyesinde teknikleri bir araya getirerek oluşturmuş olduğu potansiyelin ihtiyaç ve taleplerin karşılanmasında en kısa zamanda cevap veren kuruluştur.Bayrakçılar tarihten günümüze gelen gelişim gösteren amblemlerden oluşan maddi ve manevi özellikleri olan kumaş üzerinde sınırsız sayıda baskı teknikleri uygulayarak ürettikleri malları pazarlayan kuruluşlardır.Bayrakçılar üretim metodlarına göre kumaş üzerinde nizamlara uygun şekillerde sınırsız sayıda kamu kurum ve kuruluşlara üretim ve satışını yapmaktadır.

Bayrakçılar; ürettiği ürünleri pazardan ve kurumsal kimlik ile hareket etmektedirler.Bayrakçılar ürettiği bayrakları bayramlarda, törenlerde ,açılışlarda, toplantılarda, spor müsabakalarında, mitinlerde vb sosyal aktivitelerde ürettiği bayrakları müşterilerine satmaktadırlar.

Bayrakçı Tesisimiz

bayrakçılar-2

 


bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional