bayrak


Hakkimizda
1985 yılından beri bayrak imalatı ile uğraşan firmamız kendi alanında devamlı araştırma ve geliştirme yaparak bayrakçılığı Türkiye’de belli bir düzeye getirmiştir. Şimdiye kadar Amatörce yapılan bayrakçılığı Avrupa standartlarına getiren firmamız Türkiye genelinde yaygın hizmet vermektedir.
Bayrak deyince sadece milli bayrak anlaşılır halbuki firma ve kurumların çok değişik bayraklara ihtiyaçları vardır. Kendi bayraklarını asan firma ve kuruluşlar memleketimizde çoğalmaktadır. Uluslararası ilişkiler, yabancı devlet bayrağı ihtiyacını getirmiştir.

Her kuruluşun, derneğin, okulun, spor kulübünün ve firmanın bayrağa ihtiyacı vardır. Yetkililer; festival, bayram ve açılış merasimlerinde bayrak ihtiyacını karşılamakta güçlük çekmektedir. Firmamız bu maksatla sizlerle tanışmak ve çalışmak arzusundadır. Türkiye’nin en güzide kuruluşlarıyla çalışan firmamıza, sizleri de davet ediyoruz. Bir telefon veya faksınız bizler için yeterlidir. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

AL BAYRAK BAYRAK İML. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


bayrak-bizkimiz

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional