bayrak


ÇANAKKALE 100. YIL DÖNÜMÜ 1915-2015

Çanakale 100.yıl bayrak satışı, çanakale 100. Yıl bayrak imalatı, çanakale 100. Yıl organizasyonu imalat ve satışı yapılmaktadır. Çanakkale 2015 100. Yıl organizasyonu, Çanakkale Savaşlarının 100’ncü Yılı anma ve kutlama etkinlikleri kapsamında yeni bir logo belirledi.


Çanakkale’nin savaının  tanıtımı ve değerlerini ön plana çıkarılması hedeflenerek; savaşa katılan ülkeleri temsilen bayraklar, şehitlerimizin kanından rengini alan ay yıldızlı al bayrağımız ve elinde zeytin dalı tutan asker figürüyle barışı ve kardeşliği temsil eden yeni logo.Türk miletinin bağımsızlığın ve barışın sembolu çanakale zaferinin 100. Yılında bayrak görseline bütün vatandaşlar bu zaferin coşkusunu hep birlikte yaşayalım.

Çanakkale  bayrak satışı,Çanakkale bayrak imalatı,Çanakkale  da bayrak üreten yerler,Çanakkale  türk bayrağı satan firmalar,Çanakkale seçim bayrağı,Çanakkale  parti bayrağı ve poster resimleri,Çanakkale  olta bayrak satışı,Çanakkale reklam bayrağı satışı ve imalatı,Çanakkale  bayrakçısı,Çanakkale  şirket bayrağı üreten bayrakçı,Çanakkale belediye bayrağı satışı,Çanakkale atatürk posteri satışı,Çanakkale  büyük türk bayrağı satışı,Çanakkale toptan bayrak satışı, Çanakkale kalpaklı Atatürk posteri, Çanakkale Türk bayrağı satışı, Çanakkale özel logolu bayrak satışı, Çanakkale makam bayrağı satışı, Çanakkale kırlangıç bayrak satışı, Çanakkale flama, Çanakkale Türk bayrağı imalatı ve satışı Çanakkale merkezli ege bölgesi satış noktalarında yukarıda belirtilen ürünler imalat ve satışı yapılmaktadır.

ÇANAKKALE BAYRAK RESİMLERİ

Çanakkale bayrakçı

 

 

 


E-Katolog İndir

pdf

Bayrak Ürünleri

Bayrak kültürel menü

Hareketli Bayrak

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional