bayrak


Dijital Baskılı Bayrak

Günümüzde dijital teknolojinin artmasıyla her alanda olduğu gibi baskı ürünlerinde de bu teknolojiden nasibini almıştır.Dijital baskı teknolojisi ile gerek renk gerekse netlik kalitesinde üst düzey sıçrama gerçekleşmiştir.Dijital baskıda renk hataları sıfıra indiği gibi yüksek (dpi) çözünürlük sayesinde ürünlerin netlik kalitesi ve canlılığıda son derece iyi olmaktadır.Dijital baskı ile ürettiğimiz bayraklarda uzun süreli kullanımda dahi renk solması veya akması gibi sorunlar ortadan kalmış olup bu sayede bayrakların kullanım süreleride artmaktadır.Firmamızda günümüz teknolojisine uygun makineler ile baskı yaparak en kaliteli ve dayanıklı bayrak üretimini presip olarak görmüştür.Eski yöntentemlere nazaran dijital baskıda daha kaliteli sonuçlar elde etmek mümkün bu durum hem zamandan hemde maliyeti etkileyen unsurlardır.

dijital baskıdijital baskı

 


bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional