bayrak


flama imalatı

Flama kelimesi; bayrakçılıkta sıkça kullanılan ve içeriği geniş kapsamlı olan bir bayrak kelimesidir. Kısaca flama için şunları söyleyebiliriz. Flama imalatı Türk Bayrağı dışında özel logolu resimli değişik şekilli bayrak çeşitlerine denir, genel bir tabirdir. Bütün özel bayrak çeşitine flama denir. Flamalar; kullanıldıkları alan ve imalatından, baskı şekline kadar, farklı ebat ve farklı şekillerde üretilen bayraklardır. Flama imalatı grubundaki bayrak çeşitleri günümüz koşullarında, çok amaçlı olarak iç ve dış mekanlarda, çok sıkça kullanılan bir üründür. Flamanın amaçlarından biride; kişilerin ürettikleri ürünün satışı için ihtiyaç duyduğu reklamı karşılama amacı ile reklam aracı olarak kullanılmasıdır.

Firmamız; flama grubundaki bayrakları, istediğiniz şekil,ebat ve kumaşta üretimini gerçekleştirip toptan ve parakende satışını yaparak siz değerli müşterilerimizin talebine cevap vermektedir.

flama imalatı

 

flama imalatı çeşitleri


  • a-) Kırlangıç Flama imalatı
  • b-) Beşgen Flama imalatı
  • c-) Üçgen Flama imalatı
  • d-) Yuvarlak Flama imalatı
  • e-) Saçaklı Flama imalatı
  • f-) Askeri Flama imalatı

flama ölçüleri

8x12 cm, 10x15 cm, 12x18 cm, 15x22,5 cm, 20x30 cm, 30x45 cm, 40x60 cm, 50x75 cm

örnek flama resim flama imaltı2

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Yelken bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Yelken bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional