bayrak


Flama

Flama sektöründe 18 yıldır hizmet veren flama şirketimiz sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen çağın gereği olan her türlü teknolojik ekipmana sahip olan ekibimizle birlikte , en kaliteli flama ve bayrak üretimini yapmaktayız.Flama sektöründe sahip olduğumuz ekipmanlarla firmaların kurumsal logolarını iç ve dış mekanlarda istenilen ebatlarda ve boylarda tesisimizde flama üretimi ve flama satışı yapılmaktadır.

Flama; flama üretiminde firmaların logoları bilgisayar ortamında hazırlanıp, dijital baskılarla hayata geçiriliyor.Yıllardır flam sektöründe varoluşumuzun sırrı budur.Flama sektöründe ucuz fiyatlarla kalite ürünlerle hizmet etmeyi presip haline getirmiştir.Flama firmamız dijitallik kumaşlarda toptan satın alarak depolarında saklayan flama şirketimiz her ebat bayrak ve flama üretimi , flama satışı yapmaktadır. Ürettiğimiz flam ve bayrakları iç ve dış piyasaya satışı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bayrakçı
İstediğiniz özellikte bayrak ve diğer ürünlerin üretilmesi çeşitli aşamalardan geçerek en güzel haliyle sizlere ulaştırılmaktadır.
Şirketlere özel pankartlar, afişler, istenilen tasarımda bayrak çeşitleri ve daha pek çoğu şieket tarafından özel malzemeler sayesinde üretilmektedir.


Dilediğiniz ölçüde ve tasarımda istediğiniz ürün için sipariş vererek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.
Çeşitli organizasyonlar içinde özel olarak sipariş talebinde bulunabilirsiniz.
Ürünler hazırlanırken her türlü kalite kontrolden geçirilerek tasarlanması sağlanmaya çalışılmaktadır.
Üretim aşamasına geçmeden önce her şey önceden planlanıp, tasarlanarak en iyi şekilde üretilmesi sağlanmaktadır. Böylece ürün elinize ulaşmadan önce en küçük noktalar bile dikkate alınarak üretilmesi sağlanarak hazırlamasıyla başarılı bir ürün imalatı gerçekleşmiş olur.


Özel Günler İçin Daha Çok Özveri Sağlanır
Özel organizasyonlar için ve özellikle seçim zamanlarının yaklaştığı dönemlerde bu konuda çalışmalar daha çok arttırılarak çok daha kapsamlı ve özverili şekilde çalışma performansı sağlanır.
Bu zamanlarda sipariş talebine yetişebilmek adına bayrakçı olarak sizler için daha çok çalışma gayreti içerisine girilmektedir.
İstenilen tasarımda ve istenilen sayılarda siparişler için yoğun tempoyla çalışma sağlanarak talepleriniz gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.


Hemen Siparişinizi Verin
Bireysel ve ya toplu siparişleriniz için hemen iletişime geçerek siparişlerinizi verebilirsiniz.
Siparişlerinizi ister yerinden ister sanal ortamdan vererek ürününüze kısa sürede kavuşabilirsiniz.
İstediğiniz zaman arayarak istediğiniz tasarımda ürünü istediğiniz zaman sipariş ederek sahip olabilirsiniz. Bunun için dilediğiniz vakitte iletişime geçerek ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Bayrakçınız Artık Sizlere Hizmet Ediyor
Bayrakların imalatı titizlikle yerine getirilmesi gereken imalatlardan biridir.
Bayrağın oluşması için belli yasal standart ve ölçüler vardır. Bu ölçülerin dışına kesinlikle çıkılmaması gerekir ve istenilen oranlar ölçüsünde işlemler gerçekleştirilmesi gerekir.
Üretimin en iyi olması için öncesinde tüm işlemlerim en ince şekilde hesaplanarak yerine getirilmesi gerekmektedir. Bayrak üretimine geçmeden önce sırasıyla yapılacak olan işlemler önceden hesaplanır.
Baskı, tasarım ve üretim öncesi her türlü işlemler önceden milim milim hesap edilmeli ve tek bir dikkatsiz yanlışa mahal verilmemelidir.
Günümüz teknolojisinin en iyi şekilde değerlendirilmesiyle tüm bu işlemler çok daha kolay yerine getirilmektedir.
Bu sayede hatasız şekilde kaliteli çalışmalar ortaya çıkmaktadır.


Ürünler En Yalın Şekilde Üretilir
Şablon gibi detaylara gerek duymadan bayrakçı şirket olarak bayrakların en yalın şekilde üretilmesi sağlanmaktadır.
Bu işlemler sırasında bayrağımız üzerine yerleştirilen ay ve yıldızımız en orjinal şekilde yerleştirilir.
Şablon ve film gibi özelliklere ihtiyaç duyulmadan bu işlemlerin gerçekleşmesi hem üretim aşamasında zamandan tasarruf sağlar hem de ürünlerin daha ekonomik olmasını sağlar.
İstediğiniz ürün için istediğiniz baskı ve tasarımı yaptırabilirsiniz.
Tüm bunlar için özel baskı teknikleri özel teknik baskı makineleriyle uygulanır.


Yurt Dışı İçinde Üretim Gerçekleşir
Yurt dışı içinde üretimler gerçekleşmiş olup bu talepte siparişlerde bulunanlar içinde hizmetler verilmektedir.
Diğer ülkelerin bayrakları da aynı titizlikle yerine getirilmektedir.
Siparişleriniz için istediğiniz zaman talepte bulunabilirsiniz.

Flama Resimleri

 

flama

 

 

flama

E-Katolog İndir

pdf

Bayrak Ürünleri

Bayrak Sipariş Hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional