bayrak


kırlangıç bayrak

Kırlangıç bayrak; değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. kırlangıç bayrağın kenarları sıçak kesimli olup kullanım açısından kolaylık sağlamak amacı ile üst tarafı plastik boru olup tıpa ve ip yardımı ile üretilmektedir. Kırlangıç bayrak adının anlamı ; bu bayrak çeşidinin alt tarafının kırlangıç kuşunun kuyruğuna benzemesinden dolayı, isminin kırlangıç bayrak konulduğu rivayet edilmiştir.

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak ,Kırlangıcın kuyruğundan esinlenilerek oluşturulmuş bir bayrak tipidir. Kırlangıç bayraklar Günümüzde firmaların ,Küçük, büyük işletmelerin kullandığı bir bayrak türüdür. Bayrağın dalgalanışı çok asil bir görünümde olduğu için tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Kırlangıç Bayrak Üretiminde 20 yılı aşkın süredir sektöründe lider olan kurumumuz, son teknoloji makine parkuru ile hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.Kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

kırlangıç bayrak

kırlangıç bayrak çeşitleri

Kırlangıç Bayrağın çeşitlerini 4 ana dalda inceleyebiliriz

Alt tarafı (V) şeklinde olan kırlangıç bayrak
Alt kısmı düz kesim olarak üretilen kırlangıç bayrak
Alt kısmı ters (V) olarak üretilen kırlangıç bayrak
Yuvarlak üretilen kırlangıç bayrak
kırlangıç bayrak çeşitleri

kırlangıç bayrak baskı teknikleri

Kırlangıç bayraklarda uyguladığımız baskı tekniklerini aşağıda belirttiğimiz gibi sıralayabiliriz.

empirme baskı
dijital baskı
serigrafi baskı
dispers baskı
ronjan baskı
yukarıda saydığımız tüm baskı çeşiti ile kırlangıç bayrak üretimi yapmaktayız.

kırlangıç bayrak ölçüleri

Kırlangıç bayraklar enX2 şeklinde değişik ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Genel olarak ürettiğimiz kırlangıç bayrak ölçüleri aşağıdadır.

50*150

70*200 cm kırlangıç bayrak

100* 300 cm kırlangıç bayrak

150*400 cm kırlangıç bayrak

kırlangıç bayrak kullanım alanları

Kırlangıç bayraklar son yıllarda ürettiğimiz ürünler arasında en çok üretilen ürünlerden birtanesidir. Görsellik bakımından hoş ve göze alıcı olduğundan dolayı, firmaların reklam ve tanıtım aracı olarak seçtiği en yaygın bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak kullanım alanı itibarı ile; fuarlarda, organizasyonlarda, açılışlarda, seçimlerde vb birçok alanda kullanılmaktadır.

kırlangıç bayrak resimleri

kirlangic-bayrak-cesitleri


E-Katolog İndir

pdf

Bayrak Ürünleri

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional