bayrak


Makam Türk Bayrağı

Makam Türk Bayrağı saten kumaş üzerinde fabrikasyon veya empirme baskı tekniği ile üretilen saten tek kat veya saten çift kat telalı olup, kenarları sarı saçak olup makam odalarında makam direği ile birlikte kulanılan bayraklara makam Türk bayrağı denir.Makam Türk bayrakları kamu kurum ve kuruluşlarda çok sıkça kulanılan bir bayrak çeşididir. Bu bayraklar sade kulanıldığı gibi özel şirketlerin logolu bayrakları ile birliktedede kulanılmaktadır. Firmamız bünyesinde üretimi ve satışı yapılan makam türk bayrakları talep doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerine gönderimi yapılmaktadır.

Makam Türk bayrağı,Makam Türk bayrağı satışı,Makam Türk bayrağı imalatı,Makam telalı Türk bayrağı,Makam telalı Türk bayrağı satışı firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

 

 

Makam Türk Bayrağı Resimleri

makam türk bayrağıMakam Türk Bayrağı

 


Bayrak kültürel menü

Hareketli Bayrak

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional