bayrak


Olta Bayrak

Olta Bayrak,yelken bayrak,plaj bayrağı,damla bayrak 75x300 ebatında olup üst tarafında %33 eğimle giden kamuş ve duba yardımı ile ayakta duran 360 derece rüzgarın yönüne doğru dönebilme özelliğine sahip yukarıda belirttiğimiz isimlerle hitap edilen bayrak çeşitidir.Bu bayraklar dış mekanlarda tanıtım ve reklam amaçlı olarak kullanılan bir bayrak çeşitdir.Firmamız tanıtım amaçlı olarak açılışlarda ve benzeri organizasyonlarda en iyi reklam görseli ile çok dikkat çeken dalgalanabilirliği sayesinde sürekli rüzgarla hareket eden bu ürünler gerçek anlamda reklam aracıdır.Bu bayraklarının ilk üretimini yaparak ve bir anlamda mucidi olarak en kaliteli ve ekonomik hizmetle sizlere bu ürünün üretimini ve satışını firmamız bünyesinde yapılmaktadır.Olta bayrağı satışı ve üretimi dijital baskı tekniği ile müşterilerin talepleri doğrultusunda adreslerine elden veya kargo ile gönderimleri yapılmaktadır.

Olta bayrak diğer adı ile olta bayrak, rahat kullanım kolay portatif kurulum gibi artı özelliklerinden dolayı çok tercih edilen bayrak çeşitdir. Olta bayrak satışı ve siparişi vermek için bizimle irtibata geçiniz. Olta bayrak imalatında ekonomik fiyat garantisi vermekteyiz.

Olta bayrağı her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açılışlarda, marketlerde, toplantılarda, bina önlerine her kesimin rahatlıkla kullanabileceği olta bayrak için bizi arayınız.

Olta Bayrak Resimleri

olta bayrak

Olta Bayrak Çeşitleri

yelken bayrak 1yelken bayrakimalatı


bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional