bayrak


Parti Bayrakları

Parti bayrakları firmamız bünyesinde üretimi yapılıp özellikle partilerin seçim zamanında çok sıkça kullandıkları bir bayrak çeşitidir.Parti bayrakları seçim zamanında sokak süslemelerinde büyük bina cephelerinde adayların ve partilerin daha çok seçmen çekmek için reklam amaçlı olarak çok sıkça kullandıkları bayraklardır.Partiler seçime 10 gün kala yüksek seçim kurulunun onayı ile sokak süslemelerine başlarlar firmamız dört yılda bir yapılan seçimlere önceden parti genel merkezlerine ve ilçe merkezlerine reklam amaçlı olarak görüşmeler yapmaktadır.Seçim bayrakları çok kısa süre kullanıldığı için ucuz malzemeden parti bayrakları üretimi ve satışı yapmaktadır.Ürettiğimiz baskı tekniği dijital baskı ve fabrikasyon baskı şeklinde üretimi yapılmaktadır.

Parti bayrakları seçim zamanında Kurumsal siyasi partilerin reklamını yapmak, ilgi toplamak için yapılan bayrak çeşitdir. Meydan süsleme parti bayrakları, Sokak süslemeleri için parti bayrakları, büyük boy parti bayrağı , binaya asılan parti bayrakları, geniş ürün yelpazemizde parti bayrakları geniş yer tutmaktadır.
parti bayraklariparti bayrak

Parti Bayrakları Resimleri

parti-bayrak1

parti-bayrak2

parti-bayrak3

parti-bayrak4parti-bayrak5parti-bayrak6


Parti bayrak satışı ve imalatında özel fiyatlarımızla size en uygun ve kaliteli parti bayrak satışını sunmaktayiz parti bayrakları için lütfen iletişime geçiniz özel fiyatlarımızdan faydalanınız. Parti bayrakları , parti posterleri, parti afişleri ve resim baskı imalat ve üretimi yapılmaktadır.

bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional