bayrak


Sağlık Bakanlığı Bayrağı

Sağlık bakanlığı bayrakları firmamız tarafında il sağlık müdürlüklerinin yılık alımlarını toptan ve perakende alımlarında üretimi ve satışı yapmaktadır. Üretimi yaptığımız sağlık bakanlığı flamaları 70x105 ve 100x150 ebatlarında reşel kumaş ve dijital baskı tekniği ile üretimi yapılıp talep edilen adreslere gönderimi yapılmaktadır. firmamız bünyesinde sağlık bakanlığı flaması imalatı, sağlık bakanlığı flama satışı, sağlık bakanlığı flaması toptan ve perakende satışı yapılmaktadır. Sağlık bakanlığı flaması ile birlikte sağlık ocaklarında kulanılan kızılay bayrağı üretimi ve satışıda yapılmaktadır.Sağlık bakanlığı flamaları bütün sağlık kuruluşların önlerinde türk bayrağı ile birlikte kulanma zorunluluğu vardır. Yılda bir defaya mahsus il sağlık müdürlüklerince toptan satınalınan sağlık bakanlığı flaması firmamız tarafında üretilip il sağlık müdürlüklerine kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

Sağlık Bakanlı Bayrağı resimleri

ucuz bayrak

 


bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional