bayrak


Tören Direği ve Tören Bayrağı

Tören direği .özelikle Milli bayramlarda okullarda kullanılan ahşap direkten üretilip, taşıma kemeri ve üstünde aleml ile birlikte her okulun kendini temsilen okul flaması ile birlikte kulanılan bir bayrak çeşididir. Tören direkleri 2,30 cm ebatında olup firmamız tarafında imalatı ve satışı yapılan bir üründür. Tören direği gerek kulanımı gerekse duruşu ve aşınma ,yıpranma olmaması yılarca kulanılabilen bir üründür. Tören direği satışı, tören direği imalatı, tören direği şekileri, tören direğini satınal,tören direği satan firmalar vb gibi alanlatrda firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.

TÖREN BAYRAĞI: Tören bayrağı tören direği ile birlikte kulanılan 100x150 ebatında olup saten çift kat ve kenarları saçaklı olan bir ürün çeşididir. Yönetmenliğe göre ilköğretim ve orta öğretim için kulanılan renk ve şekileri farklı olmakla birlikte ön yüzünde kırmızı zemin üzerine okulun isim ve kuruluş tarihi bayrağın arka kısmına ise yönetmenlikte belirtiği şekilde renkler uygulanarak üretilmektedir. Bu bayrak özelikle bayramlar da okuların kulandıkları bir bayrak çeşididir. firmamız bünyesinde Tören bayrağı, Tören bayrağı satışı,Tören bayrağı imalatı, Tören bayrağı satış noktaları,Tören direği satan yerler gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

 

Tören Bayrağı ve Tören Direği Resimleri

tören bayrak neslihan darneltören direktoren direk taşıma

 


bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...

Valid CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional