bayrak


Türk bayrağı

Bayrak bir milletin bağımsızlığını ve bütünlüğünü temsil eden bir öğedir. Bayrak tarihten günümüze insanların toprak üzerinde bütünlüğünü temsil etmiştir. Türk Bayrağı Cumhuriyet'in kuruluşundan günümüze vatanımızın milli birlik ve beraberlik duygusu içinde birliğimizi temsil etmiştir. Türk Bayrağı imalatı ve satışı firmamız Albayrak Bayrak Sanayi 1985 yılından beri bayrak üretimi ve satışı yapılmaktadır. Ürettimiğimiz bayraklar yurtiçi ve yurtdışı kamu kurum ve kuruluşlara perakende ve toptan satışı yapılmaktadır. Ürettiğimiz Bayraklar 1982 anayasasın da belirtilen ebat ve ölçülerde üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

bayrak-04bayrak-05

Ürettiğimiz Türk Bayrakları iç ve dış mekanlarda değişik milli bayramlarda kullanılmak üzere talep edilen ürünler belirtilen adreslere kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Türk Bayrağı üretimi ve satışı firmamız bünyesinde üretilmekte olup, gerek baskı kalitesi gerek kumaşı en üst standartlarda üretilmektedir. Firmamız bünyesinde her ebat Türk Bayrağı satışı, Türk Bayrağı imalatı, Türk Bayrağı toptan ve Türk Bayrağı perakende satışı yapılmaktadır Türk Bayrağı kullanım alanları;

Dış mekanlarda kullanılan Türk Bayrakları

1-Direklerde Kullanılan büyük Türk Bayrağı %100 polyester kullanılan bölgenin hava sartlarına göre üretimi yapılmakta olup her türlü hava şartlarına karşı çok uzun süre kullanılmaktadır.Ürettiğimiz Türk Bayrakları TSE standartlarına göre üretilmekte olup müşterilerin taleplerine sunulmaktadır.

2-Türk Bayrağı bayramlarda ve milli günlerde sokak ve bina cephelerinde kullanılan Türk Bayrakları Fabrikasyon Baskı olup TSE standarlarında Üretilmektedir.

3-Kamu kurum ve özel şirketlerde direk bayrağı ; bu alanda kullanılan Türk Bayrakları değişik ebatlarda olup TSE standartlarında üretilip direğin yüksekliğine göre değişik ebatlarda üretimi firmamız tarafında yapılmaktadır.

4- İç mekanlarda kullanılan Türk Bayrakları

a- Makam Bayrağı; Bu bayrak makam direği ile beraber makam odalarında kullanılan bir bayrak çeşitirdir.

b- Masa bayrağı masaüstünde kullanılan 15x22,5 ebatlarında olup masaüstlerinde kullanılan bir bayrak çeşitidir.

bayrak-06

Türk bayrağı; üretiminden imalatına kadar firmamızın tesislerinde, üretimi yasaların belirtiği şekilerde ve ölçülerde, türk bayrağı imalatı yapılmaktadır. Türk bayrağı geçmişten günümüze mili birliğimizin, beraberliğimizin ve inacımızın sembolü olmuştur. Türk bayrağının anlamı oluşumu hakkında detaylı bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Türk bayrağı bağımsızlığımızın sembolüdür. Bayrak; hangi millete ait iseler, o vatanın şahsiyetlerinin, bağımsızlıklarının işaretleridir. Türk bayrağı na saygı göstermek, türk miletine, devletine, insanına, inançlarına saygı göstermek demektir. Bazı bayraklarda o bayrağı başında taşıyan milletlerin tarihi tecrübeleri, yüreklendirdikleri tarihi misyonları sembolleşmiştir.

Türk Bayrağı ile ilgili güzel sözler hareketli Türk Bayrağı indir bayrak bayrakçı flama bayrak imalatı ucuz bayrak parti bayrağı seçim bayrağı masa bayrağı poster dijital baskı hareketli Türk Bayrağı indirme hareketlİ Türk Bayrağı ve konularla Türk Bayrağı Türk Bayrağı tema Türk Bayrağı indir turk bayragı indir Türk Bayrağı Türk Bayrağı İle İlgİlİ söz Türk Bayrağı Türk bayrağı, Türk Bayrağı ilgili sözler Türk Bayrağı ile ilgili yazı Türk Bayrağı ile ilgili sözler Türk Bayrağı indir Türk Bayrağı Türk Bayrağı göster Türk Bayrağıı ile ilgili güzel sözler Türk Bayrağı ile ilgili söz Türk Bayrağı ile ilgili sözler Türk Bayrağı ile ilgili yazı Türk Bayrağı ile ilgili yazılar Türk Bayrağı indir

Türk Bayrağı’nda Kullanılan Kumaşlar

Türk bayrağı iç ve dış mekanda kullanıldığı için kumaşlar farklılık göstermektedir.

Türk Bayrağı’nda Kullanılan Dış Mekan Kumaşları

Türk bayrağı dış mekanlar için raşel, alpaka, paraşüt, kumaş türünden imalatı yapılır.

Türk Bayrağı’nda Kullanılan İç Mekan Kumaşları

Türk Bayrakları iç mekanda kullanılmak için saten kumaştan üretilir.

Türk Bayrağı’nın Üretimi

Türk bayrağının üretiminde fabrikasyon baskı tekniği ile ronjan ve disper baskılar yapılmaktadır.
Türk Bayrağı Ölçüleri Meydan Süsleme Bayrakları

20*30 cm 200*300 cm 50*200 cm
30*45 cm 300*450 cm 75*300 cm
40*60 cm 400*600 cm 100*400 cm
50*75 cm 500*750 cm 150*600 cm
70*105 cm 600*900 cm 200*800 cm
100*150 cm 800*1200 cm 250*1000 cm
150*225 cm 1000*15000 cm 300*1600 cm

türk bayraklarıbayrak-07

Türk bayrağı satışı

Türk bayrağı satışı toptan ve perakende olarak firmamızın bünyesinde yapılmaktadır. Her ihtiyaca cevap verebilecek kadar geniş baskı kapasitemiz ile Türk bayrağı satışı yapmaktayız. Türk bayrağı siparişi vermek için bizimle iletişime geçiniz.

türk bayrağı resimleri

türk bayrağı 1 türk bayrağı resim


bayrak sipariş hattı

bayrak sipariş hattı

Olta bayraklarında büyük indirim başladı! Hemen bizimle iletişime geçin Olta bayrağını ucuza mal ederken kaliteden ödün vermeyin !..

Parti bayrakları ve aday posterlerinde büyük indirim başladı! Hemen bizimle irtibat kurun bu seçimde kazanan siz olun !...